Hotel Most Kapitol
Hotel Kapitol ubytování Most Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel Kapitol / Most

Hotel Kapitol nabízí špičkové ubytovací, gastronomické a konferenční zázemí. Hotel Kapitol se nachází v přímém centru města Mostu.

Ubytování Most hotel Kapitol :
Rodinný moderní čtyřhvězdičkový hotel Kapitol má k dispozici 23 klimatizovaných pokojů různých typů a jeden apartment. Díky vysokému standardu služeb, individuálnímu přístupu a skvělé dostupnosti je ideálním místem pro Váš pobyt. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Most hotel Kapitol ubytování :
Pokoje jsou rozděleny do pěti kategorií Standard, Standard Plus, Family, Business a Apartment. Všechny pokoje jsou vybaveny individuálně ovladatelnou klimatizací, minibarem, bezpečnostní schránkou, luxusní stylovou koupelnou, vysoušečem vlasů a sprchou. Ve všech pokojích najdete vkusný designový nábytek společně s LCD televizí se satelitem a vysokorychlostním bezdrátovým připojením k internetu.

V některých pokojích hotelu Kapitol v Mostě se nachází čajový a kávový set. Hosté hotelu Kapitol si mohou vybrat mezi jednou manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky.

Most ubytování hotel Kapitol restaurace - stravování :
Moderní stylová restaurace Good Gate o kapacitě 150 míst nabízí českou i mezinárodní kuchyni. Restaurace je rozdělena na tři druhy posezení restaurace, kavárna, sportovní bar. V letní sezoně si můžete vybrat ze dvou teras. Restaurace otevřela v nových prostorách nekuřácké posezení Bowling Gate se třemi bowlingovými dráhami, dětským koutkem a dětským kinem.

Otevírací doba restaurace hotelu Kapitol ubytování Most je od pondělí do neděle 8:00 do 24:00 hodin. Od pondělí do pátku restaurace nabízí obědové menu, kde si můžete vybrat ze dvou polévek, sedmi hlavních chodů a jednoho dezertu. Vždy jedno jídlo vegetariánské. O vikendu si můžete vybrat z jedné polévky a čtyř chodů.

Hotel Kapitol ubytování v Mostě wellness :
Hotel Kapitol **** nabízí pronájem privátního wellness, které je vhodné pro hosty, kteří pro svůj odpočinek upřednostňují intimnější a klidnější prostředí. Privátní wellness je vybaveno saunou, jacuzzi, sprchou, odpočinkovou zónou s LCD TV a vlastním zázemím. K dispozici je každý den od 8 do 24 hodin. Privátní spa je nejen pro ubytované hosty, ale také pro veřejnost. Je to ideální místo pro chvíle strávené ve dvou a rovněž jako varianta spojení relaxace a zábavy v okruhu svých přátel či kolegů z práce. Čistota a komfort jsou samozřejmostí. Pro každou rezervaci je do jacuzzi vždy napuštěna čistá voda.

Most ubytování hotel Kapitol Konference :
V Hotelu Kapitol naleznete moderní klimatizovaný konferenční sál až pro 30 lidí. Ideální pro pořádání různých prezentací, seminářů, školení, firemních a rodinných akcí. Konferenční služby: sál na míru podle vašich potřeb, veškerý gastronomický servis, ubytování v Hotelu Kapitol včetně konferenční techniky např. ozvučení, flipchart, bloky, tužky, tabule, dvd, promítací plátno, projektor, kopírku, Wi-Fi apod.

Kapitol hotel ubytování Most služby :
Pohodlí a dokonalý komfort hostům zajišťuje hotel Kapitol v Mostě. Hotelová recepce 24 h, buzení telefonem, praní, žehlení, bezplatné Wi-Fi připojení, hlídané podzemní garáže, platba kreditní kartou, moderní fitness 24 h. Hotel Kapitol nabízí ke každému objednanému pokoji nebo apartmentu jedno parkovací stání v hotelové podzemní garáži zdarma.

Město Most se nachází v Ústeckém kraji, kde najdete řadu příležitostí pro využití rekreačních, kulturních a sportovních aktivit. V Mostě najdete Autodrom Most, Hipodrom Most, Mostecké jezero, Aquadrom Most, HC Verva Litvínov, Hrad Hněvín, 1. Golf Club Most.

Hotel Most Kapitol - Služba na recepci je 24 hodinHotel Most Kapitol -  je k dispozici připojení na internetHotel Most Kapitol - K hotelu přísluší parkovištěHotel Most Kapitol - disponuje restauracíHotel Most Kapitol - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Most Kapitol - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Most Kapitol - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Most Kapitol - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou